Genç ve Dinamik Uzman Kadromuzla Her Zaman Yanınızdayız.

Genç ve Dinamik Uzman Kadromuzla Her Zaman Yanınızdayız.

Dünyanın En Büyüklerini Her Daim Güvenle Taşıyoruz

Dünyanın en büyük firmalarına güvenle ve gururla hizmet veriyoruz...

Uluslararası Lojistikte Farklı ve Yaratıcı Çözümler

Alp Özler, siz değerli müşterilerine sadece yurt sınırlarında değil uluslararası nakliye sektöründe de yaratıcı ve kaliteli çözümler sunmaktadır.

Hizmetlerimiz

Hızla değişen sektör şartlarına ve teknolojik gelişmelere hızlı bir şekilde ayak uydurarak hizmet kalitemizi maksimum seviyede tutuyoruz.

Kurumsal

Yılların deneyimi ile hizmet kalitemizi artırarak sizlere her daim en iyisini sunmak için çalışıyoruz. Sektöre girdiğimiz dönemden bugüne kadar birçok konuda tecrübe sahibi olduk. 1990 yılında kurmuş olduğumuz şirketimiz kısa sürede önemli adımlar atarak Türkiye’nin lider firmaları arasında yer almıştır. Sektörün tüm ihtiyaçlarını yakından takip eden firmamız, bu konuda deneyimli ve pratik hizmet sunan ekibimiz, edindiğimiz bilgi birikimi ve tecrübemiz, her geçen gün kendini yenileyen hizmet kalitemiz ile faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Taşımacılık ihtiyaçlarınızda farklı çözümler sunan firmamız bu konuda bir çok yeniliğe de adım atmıştır. Uluslararası ve şehir içi nakliye hizmeti olarak faaliyetlerine başlayan firmamız günümüze gelene kadar birçok konuda kendini yenileyerek hizmetlerini sürdürmüştür. Ülkemizin birçok noktasına taşımacılık hizmeti sunan firmamız, birçok önemli marka ile çalışmaktadır. Bütçenizi sarsmadan ve güvenilir hizmet almak istediğinizde siz de firmamızın kurumsal hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Taşımacılık ve araç kiralama hizmetlerinde araçlarımızın bakımlarını düzenli olarak yapıyor ve hizmetlerimizi güven duyacağınız şekilde sunmaktayız. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına akılcı çözümler sunan ekibimiz ile 7/24 hizmetinizdeyiz.
Ayrıntılı bilgi ve iletişim için siz de firmamız ile irtibat kurabilir ve sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Gözat
Haberler
Tümünü Gör
Sizi Arayalım