Hakkımızda | Alp Özler Lojistik | Uluslararası Nakliyat

alp özler | hakkımızda

Hakkımızda

Yılların deneyimi ile hizmet kalitemizi artırarak sizlere her daim en iyisini sunmak için çalışıyoruz. Sektöre girdiğimiz dönemden bugüne kadar birçok konuda tecrübe sahibi olduk. 1990 yılında kurmuş olduğumuz şirketimiz kısa sürede önemli adımlar atarak Türkiye’nin lider firmaları arasında yer almıştır. Edindiğimiz bilgi birikimi ve tecrübemiz ile yenilenen hizmet kalitesi ile faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Uluslararası ve şehir içi nakliye hizmeti olarak faaliyetlerine başlayan firmamız günümüze gelene kadar birçok konuda kendini yenileyerek hizmetlerini sürdürmüştür. Ülkemizin birçok noktasına taşımacılık hizmeti sunan firmamız, birçok önemli marka ile çalışmaktadır. Hizmet kalitemizi artırmak için deneyimli ve müşteri memnuniyetine önem veren çalışanlarımız ile hizmet veriyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına akılcı çözümler sunan ekibimiz ile 7/24 hizmetinizdeyiz.

Amacımız İhtiyaçlarınıza Pratik Çözümler Sunmak

Sektörün tüm ihtiyaçlarını yakından takip eden firmamız, bu konuda deneyimli ve pratik hizmet sunan ekibimizle faaliyetlerini sürdürmektedir. Taşımacılık ihtiyaçlarınızda farklı çözümler sunan firmamız bu konuda birçok yeniliğe de adım atmıştır. Ağır nakliyat taşımacılığından tutunda proje ve karayolu taşımacılığına kadar çeşitli hizmetler sunmaktadır. Her sektörün farklı ihtiyaçları ve kriterleri vardır. Tüm bunları çok iyi bilen ekibimizle pratik çözümler sunmaktayız. Taşımacılık hizmetleri dışında filo kiralama hizmetlerimiz ile müşterilerimize ulaşmaya devam ediyoruz. Filo kiralama hizmetlerimizde ve taşımacılık hizmetlerinde tüm araçlarımızın bakımlarını düzenli olarak yapmakta ve hizmetlerimizi güvenilir şekilde sunmaktayız.

Hizmet Ağımızı Büyütmeye Devam Ediyoruz

Yatırımlarımızı hız kesmeden yapmaya devam ediyoruz. Türkiye’nin ve Dünyanın önemli markalarına taşımacılık hizmeti sunan firmamız, ağır taşımacılık, proje taşımacılığı ve karayolu taşımacılığı başta olmak üzere araç kiralama hizmetlerine kadar birçok konuda hizmet vermektedir. Kalitemizi artırmak ve bu yönde atılması gereken adımları akılcı şekilde atmak birinci görevimizdir. Müşteri memnuniyeti sağlamak için müşteri ihtiyaçlarına pratik çözüm sunan çalışanlarımız ile hizmet veriyoruz. Bütçenizi sarsmadan ve güvenilir hizmet almak istediğinizde siz de firmamızın kurumsal hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Taşımacılık ve araç kiralama hizmetlerinde araçlarımızın bakımlarını düzenli olarak yapıyor ve hizmetlerimizi güven duyacağınız şekilde sunmaktayız. Ayrıntılı bilgi ve iletişim için siz de firmamız ile irtibat kurabilir ve sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Hizmetlerimizle alakalı ayrıntılı bilgiye sahip olmak için iletişime geçebilirsiniz.