Denizyolu Taşımacılığı | Alp Özler Lojistik | Uluslararası Nakliyat

Denizyolu Taşımacılığı

KONTEYNER TAŞIMACILIĞI VE FORWARDERLİK HİZMETLERİ

-Tüm aşamaları kontrol altında olan operasyon.

-İhracatta ve ithalatta yükün teslim edilmesine kadar konteynerin takibi ve bilgilendirme işlemleri.

-En uygun sürede en iyi fiyatla taşımayı gerçekleştirecek hattın seçimi.

-Armatörle direk temas kurularak, kontrat ve tarafımıza uygulanan kota kapsamında, sabit ve özel indirimli navlunlarla çalışma imkanı.

-Gümrüklü alanlar içinde ve dışında (özel depoda) konteyner dolum işlemleri.

-İsteğe göre geçici kabul ve transit gümrükleme işlemleri.

-Fabrikadan / depodan konteynerin alımı veya teslimi.

İç nakliye organizasyonu hizmetlerinden yararlanmak ve diğer işlemleriniz için en uygun fiyatlar ve profesyonel yaklaşımımız, sizlere kesintisiz hizmet vermemize olanak sağlamaktadır.

PARSİYEL DENİZYOLU SERVİSİ

Full konteyner yüklemelerimizdeki yüksek potansiyel ve yoğunluğun parsiyel yüklerde de devam etmesi ve müşterilerimizin bu yöndeki taleplerini tam ve eksiksiz olarak yerine getirilebilmesi için İstanbul , İzmir ve Mersin limanlarından her hafta düzenli parsiyel konteyner servisi verilmektedir.

LCL servisimizde; ithal ve ihraç yükler Barcelona, New York, Antwerp, Dubai, Hamburg, Hong Kong ve Singapur limanlarında bulunan ana dağıtım merkezlerinde toplanmakta ve bu noktalardan bütün dünya noktalarına sevk edilmekte veya Türkiye’ye getirilmektedir.

Mersin, İstanbul ve İzmir limanlarından her hafta düzenli olarak sağlanan parsiyel servislerimizin aktarma detayı aşağıdaki gibidir;

-Barcelona Limanı üzerinden Latin Amerika, Kuzey Amerika, Akdeniz Limanları, Batı Afrika Limanları Portekiz ve İç İspanya

-Singapore Limanı üzerinden tüm Uzak Doğu Limanları ve Avustralya

-Dubai Limanı üzerinden tüm Ortadoğu Limanları

-Direkt olarak Mısır (Alexandria), İsrail Tunus ve Cezayir Limanları

Dünyadaki yaygın acenta ağımız ile teslim ve yükleme yerindeki tüm uygulamaları (aktarma, depolama, kapı teslimi iç nakliye, gümrükleme ve depo hizmetleri) yerine getirerek düzenli Kara Taşımacılığı servisi vermekteyiz.

 


Rakiplerimizden Farklarımız

Global gelişim çağında sektöre Ülkemize ve Dünya markalarına örnek olurken uluslar arası büyük markalara sunduğu çözümler ile ülkemiz Türkiyeyi en iyi şekilde temsil etmekteyiz.

Teknoloji

Ar-Ge ekibimiz teknolojiyi işimize uyarlayarak hizmette kaliteyi sağlıyoruz. aynı zamanda sektöre yenilikler katarak rakiplerimize öncülük ediyoruz.

Kriz Yönetimi

Personellerimizi Alp Özler bünyesine alırken eğitimlerden geçiriyor ve onları gelecekte yaşayacakları krizlerde neler yapacağını öğretiyoruz.

Hizmetlerimizle alakalı ayrıntılı bilgiye sahip olmak için iletişime geçebilirsiniz.