Başkandan | Alp Özler Lojistik | Uluslararası Nakliyat

alp özler | başkandan

Başkandan

Zaman ne kadar çabuk geçiyor… Bu hızlı akışın içerisinde şirketimize ait ilk yayın organı olan dergimizin çıkması, bizim için zamanın güzel izler bırakarak geçtiğinin bir göstergesi. 12 yıllık öğretmenlik hayatımdan sonra 1981 yılı sonlarında başlayan, bugünlere değin süren yürüyüşümüzde bize destek veren herkese teşekkürler.

Tarihçemizden bahsetmek istiyorum; 1981 yılı sonlarında Çeri isimli uluslararası nakliyat firmasında ilk kez taşımacılık sektörüne adım attım. Stajımı Çeri´ de yaptım; bu işyeri benim için adeta bir okul oldu. İlerleyen zamanlarda Çeri Nakliyatının sektörden ayrılması üzerine, ortağımla birlikte ´Birlik Tır´ isimli uluslararası nakliyat firmasını kurarak 1988 yılına kadar birlikte çalıştık. Daha sonra yola, Alper Uluslararası Nakliyat firmasını kurarak devam ettik. 1990 yılında Özler Uluslararası Nakliyat firmasını satın aldık ve Alp Özler Nakliyatın en önemli temellerini atmış olduk.

Bugün Alp Özler Nakliyat, kamu kurum ve kuruluşların, özel teşebbüse ait şirketlerin taşımalarını başarıyla yürütmekte, her geçen gün hizmet ağını, kalitesini geliştirerek kurumsallaşma adına önemli adımlar atmaktadır. Öyleki; Türkiye´mizin yüz akı Türk Silahlı Kuvetlerinin gerçekleştirdiği Kuzey Irak Operasyonunda, ordumuzun ihtiyaç duyduğu taşıma ve lojistik faaliyetlerinin 300.000 km´lik kısmı tarafımızdan gerçekleştirilmiştir. ülkemiz için faydalı işler yapabilmek bizim için ticari başarıdan çok daha önemlidir.

Alp Özler Nakliyat Yönetim Kurulu Başkanı

Dursun Gece

Hizmetlerimizle alakalı ayrıntılı bilgiye sahip olmak için iletişime geçebilirsiniz.